Scroll to Top

Lady Gaga – potwierdziła szokujące doniesienia Edyty Górniak?

By Jerome Weaver / Published on Thursday, 22 Apr 2021 16:53 PM / 20 Comments / 72 views

Zobaczcie koniecznie nasz nowy kanał Dla Ciekawskich WOW ► https://bit.ly/2ZFc006
Lady Gaga – potwierdziła szokujące doniesienia Edyty Górniak? Edyta Górniak od jakiegoś czasu nie przestaje szokować. Piosenkarka, która jest w akcie wielkiego przebudzenia, chętnie udziela się w sieci i dzieli się z fanami swoimi teoriami i wieloma przemyśleniami. Pomimo lawiny krytyki, ma również wielu zwolenników, którzy podzielają jej opinie w wielu kwestiach. Kilka dni temu, stwierdziła, że Lady Gaga służy szatanowi! I wśród Internautów znalazła bardzo duże poparcie! Czy to oznacza, że w tym przypadku Edyta miała rację? Gwiazdy, które zaprzedały dusze w zamian za karierę, to temat bardzo popularny w niektórych kręgach. Kto jest na liście oprócz Lady Gagi? I co ona sama miała powiedzieć o zbudowaniu swojej kariery, dzięki ciemnym stronom mocy? Sprawdźcie koniecznie!
#EdytaGórniak #LadyGaga #Shallow

ZOBACZ TAKŻE: Lady Gaga – autorka hitu Bad Romance to niepoprawna romantyczka? https://www.youtube.com/watch?v=LsjsQLV7J3I&list=PLWVS21pYg1EjY3o2r1JFsklSOm94MS9rc&index=343

Jeśli podobał się Wam filmik, zostawcie łapkę w górę! 👍
NIE ZAPOMNIJCIE TEŻ O SUBSKRYPCJI! 👉 https://bit.ly/2PCnNIl
Facebook ► https://www.facebook.com/kfiatki

MUZYKA BIBLIOTEKA YOUTUBE

Buy/Stream:

20 thoughts on “Lady Gaga – potwierdziła szokujące doniesienia Edyty Górniak?”

  1. Jaka ona jest piękna ta Edyta Gorniak..Jaki ma głos cudny.Mówi to co myśli.Chyba może się wypowiedziec???Bardzo mądra i śliczna .

  2. Jako że Edyta Górniak jest dorosła i ma prawo do wolnosci słowa chyba niewiedziała co mówi w tych słowach że "Lady Gaga służy szatanowi" jeżeli Edyta miała by rozów sprawdziła by co Lady Gaga przerzyła w swojim rzyciu i jak była traktowana , jako ze Edyta jest tak samo w show biznesie wydaje mi sie że chce zyskać popularność na takich "konfliktach".

  3. Ta plotka o illuminacie z 2006 to bujda na resorach, nigdzie nic takiego nie było a słyszeć o niej można tylko na polskich portalach plotkarskich 🙂

  4. Edyta ma rację niestety i wcale jej nie odbiło. To że odnalazła drogę do Boga nie powinno być obiektem kpin.Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę dużo wyrozumiałości i miłości.

  5. Po to są gwiazdy żeby zadziwiać i często specjalnie dają znaki które niby znaczą coś niepokojącego tylko po to żeby było o nich głośno. Lady Gaga stałą się gwiazdą ponieważ ma wspaniały głos. Nie doszukujmy się dziwnych skojarzeń tam gdzie ich nie ma. Życzę dużo zdrowia pani Edycie, Lady Gadze. Nawt gdyby była satanistką to jej sprawa przypomnę, że współczesny satanizm to nie jest ludożerstwo i nie wiadomo co tylko bardziej uduchowienie i tyle istnieje też satanizm ateistyczny.

  6. W Holandii są olbrzymie protesty Kill Bill . Obudźcie się ludzie . Polaczki cebulaczki.Mieszkacie w polskim średniowieczu. W Holandii nikt w maseczkach nie chodzi. Ha ha ha

  7. to że Lady Gaga ma swój własny styl nie oznacza od razu, że sprzedała duszę diabłu czy coś w tym stylu. A Edyta Górniak zaczyna mnie już powoli irytować swoimi oskarżeniami i teoriami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *